Yazıkonak Belediyesi Resmi Web Sitesi

BEM-BİR-SEN İLE YAZIKONAK BELEDİYESİ ARASINDA SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Tarih: 2016-02-15  /  Okunma: 1155/  Kategori : Haber_Manşet / Ekleyen : Yazıkonak Belediyesi

BEM-BİR-SEN Elazığ Şubesi ile Yazıkonak Belediyesi arasında belediyede çalışan memurları kapsayan “Sosyal Denge Sözleşmesi “ imzalandı.

 

İmza törenine Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, BEM-BİR-SEN Elazığ Şubesi Başkanı Süleyman Akay ve belediye çalışanları katıldı.

Törende konuşan BEM-BİR-SEN Elazığ Şubesi Başkanı Süleyman Akay, çalışanlarına vermiş olduğu destekten dolayı Belediye Başkanı Aydın Ayaz’a teşekkür ederek Sosyal denge sözleşmesinden 19 personelin faydalanacağını söyledi.

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz’da, Denge sözleşmesinin hayırlı olmasını dileyerek hak edene hakkını vereceksin hizmetinde en iyisini isteyeceksin diyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Denge sözleşmesi ile çalışanlarımızın haklarını kendilerine kendilerine veriyoruz. Beldemize daha iyi hizmet etmek için bu sözleşmemiz hayırlara vesile olsun. Hak edene hakkını vereceksin hizmetinde en iyisini isteyeceksin. Biz onlardan en iyi hizmeti istiyoruz. Çünkü Yazıkonak halkımız en iyi hizmete layık. Beldemize hizmet edilmesi gerekiyor. Hizmetten çok geri kalmışız. Hızlı bir şekilde koşturmamız bunun açık örneğidir. Hizmetlerimize devam edeceğiz. Memurlarımız uzun zamandır haklarından mahrumlardı. Diğer Belediyelerimizde çalışanlar haklarını almışlardı. Bizde Yazıkonak Belediyesi olarak çalışanlarımıza haklarını bugün veriyoruz. Denge sözleşmesinin Belediyemiz, Sendikamız ve çalışanlarımız için hayırlara vesile olsun” dedi.

 

 


Tüm Haberler


İLETİŞİM ADRESİMİZ

Yazıkonak Belediyesi Resmi Web Sitesi
Adres:
Yazıkonak Belediyesi
Merkez Mahallesi Hazar Caddesi No:1 YAZIKONAK / ELAZIĞ
Tel: (0424) 255 51 51 / Başkanlık: (0424) 255 51 87
Faks: (0424) 255 51 50
E-mail: halklailiskiler@yazikonak.bel.tr