Yazıkonak Belediyesi Resmi Web Sitesi

''KİLİTLİ PARKE ÇALIŞMALARI BELDE GENELİNDE ARALIKSIZ DEVAM ETMEKTEDİR''.

Tarih: 2018-07-04  /  Okunma: 315/  Kategori : Haber_Manşet / Ekleyen : Yazıkonak Belediyesi

Belediye Başkanımız Aydın Ayaz Belediye Ekiplerimizin yürütmekte olduğu yol, kaldırım, tretuar ve kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Ekiplerimizin Cumhuriyet Mahallesi Kiraz Sokak'ta yürüttüğü kilitli parke çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiğini, Cumhuriyet Caddesi ve Karanfil Sokak'ta yürütülen kilitli parke ve tretuar çalışmalarının ise nizami olarak devam ettiğini dile getiren Başkanımız tüm Belde Halkının Ramazan-ı Şeriflerini kutlayıp çalışmaların Ramazan boyuncada devam edeceğini bildirdi.

Belediye Ekiplerimiz Cumhuriyet Mahallesi Kiraz Sokak ve bağlantı yollarındaki kilitli parke, tretuar çalışmalarını tamamladılar. 

Ekiplerimizin yürütmekte olduğu yol, kaldırım, tretuar ve kilitli parke çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Aydın Ayaz, "Ekiplerimizin Cumhuriyet Mahallesi Karanfil Sokak'ta yürüttüğü kilitli parke çalışmaları tamamlanma aşamasında, ayrıca Yenibağlar Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi'nde yol genişletme ve dolgu çalışması ile Cumhuriyet Mahallesi Yayla Sokak'ta başlatılan kilitli parke ve tretuar çalışmaları da nizami olarak devam etmektedir." Dedi.

 

 


Tüm Haberler


İLETİŞİM ADRESİMİZ

Yazıkonak Belediyesi Resmi Web Sitesi
Adres:
Yazıkonak Belediyesi
Merkez Mahallesi Hazar Caddesi No:1 YAZIKONAK / ELAZIĞ
Tel: (0424) 255 51 51 / Başkanlık: (0424) 255 51 87
Faks: (0424) 255 51 50
E-mail: halklailiskiler@yazikonak.bel.tr